• کانال تلگرام ما
 • صفحه اینستاگرام ما
 • صفحه آپارات ما

ماشین لباسشویی تویین واش ال جی مدل WM-TW170CS

 • 1 نظر
 • 554 بازدید
 • دوشنبه 10 اردیبشت 1397

ماشین لباسشویی تویین واش ال جی مدل WM-TW170CS
ماشین لباسشویی تویین واش ال جی مدل WM-TW170CS
4.42 از 5 بوسیله 25 رای
ماشین لباسشویی تویین واش ال جی LG TWINWash همزمان میتواند دو شستشوی جداگانه را انجام بدهد. در ماشین لباسشویی بالایی و اصلی ، لباس های معمولی با حجم بیشتر را بشویید در حالیکه مینی واش Mini Wash در حال شستشوی لباس های حساستر و ظریفتر به صورت همزمان است . با استفاده از سیستم TurboWash می توانید در هر بار شستشو تا 30 دقیقه در زمان شستشو صرفه کنید.

ال‌جی با الهام از شستشوی دستی و استفاده از فناوری اینورتر دایرکت درایو خود موفق به ابداع فناوری 6 حرکت شستشو همانند شستشو با دست شده است. این شش مرحله شامل فیلتراسیون، پیچاندن، چرخاندن، پله‌ای، ساییدن و غلتاندن می‌باشد که نتیجه این الگوی شستشو، صدمه کمتر به الیاف لباس و بهبود عملکرد ماشین لباسشویی است .

 ماشین لباسشویی تویین واش ال جی -1

شستشو به صورت جداگانه

در ماشین لباسشویی اصلی، لباس های معمولی با حجم بالا را بشویید، در حالیکه Mini Wash در حال شستشوی لباس های ظریف به صورت همزمان میباشد .

 لباسشویی توین واش -1

شستن همزمان و جداگانه دو بخش شستشو

لباسهایتان را دو بخش مختلف در یک زمان بشویید. در حالیکه شما لباسهای حجیم و بزرگ را در بخش اصلی در قسمت بالا می شویید، هم زمان می‏توانید لباسهای کوچکتر و حساس تر را با بخش شستشوی کوچکتر در پایین بخش اصلی لباسشویی شستشو شود. 

 مینی واشر ال جی -1

شستشوی شش حالته مانند شستشوی دست

 • پله ای : در این حرکت لباسها در داخل دیگ(درام) به بالا برده شده و خیلی سریع به پایین انداخته می شوند که از چروک شدن لباسها جلوگیری شود.

 • آبکشی : در این حرکت با توجه به دور بالای موتور لباسشویی ، لباس ها به بدنه داخلی دیگ(دارم) می چسبند و آب و مواد شوینده به طور یکنواخت و سریع به تمامی لباسها می رسد.

 • پیچاندن : پیچاندن لباس برای شستشوی بهتر و کم کردن صدا می باشد که در هنگام شستشو کمترین صدای ممکن از لباسشویی شنیده شود .

 • تاب دادن : این حرکت بسیار ملایم برای تاب دادن لباس ها و شبیه سازی حرکات شستشوی دستی مخصوصاً برای لباسهای ظریف و حساس می شود.

 • غلتاندن : در این نوع حرکت ، به شیوه معمول ، لباسها از قسمت پایین به بالا رفته و می چرخند که باعث شستشوی بهتر و یکنواخت خواهد شد .

 • ساییدن : این حرکت موج مانند باعث حل شدن کامل مواد شوینده و پاک کردن لکه از روی لباسها خواهد شد .

 شسشوی دست مانند -1

صرفه جویی در زمان

زمان شستشوی لباس ها را به نصف کاهش دهید ! برای لباس‌هایی که باید جدا از هم شسته شوند ، شما می‌توانید تمام آنها را در یک زمان با سیستم منحصربه فرد لباسشویی TWINWash بشویید.

 صرفه جویی در زمان -1

کاهش مواد آلرژی زا

فناوری ™TrueSteam باعث فعال شدن سیکل شستشوی ضد آلرژی، Steam Refresh و ™Steam Softener خواهد شد .

 کاهش آلرژی -1

سیستم هوشمند SmartThinQ

فناوری ™SmartThinQ این دستگاه را به بالاترین سطح در رده خود رسانده است . ویژگی‌های هوشمند این دستگاه به شما امکان می‌دهد تا در هر مکان و زمانی شستشوی لباس‌ های خود را از راه دور انجام بدهید . می‌توانید میزان مصرف انرژی را پیگیری کنید و با استفاده از Cycle Download طیف کاملی از سیکل‌های شستشوی جدید را در کل طول عمر این ماشین لباسشویی به آن اضافه نمایید.

 سیستم هوشمند ساز -1

موتور اینورتر ال جی Inverter Direct Drive

موتور اینورتر Inverter ال جی با حذف تسمه و پولی که در ماشین لباسشویی های معمولی وجود دارد ثبات موتور را افزایش و لرزش های آن را کاهش داده است که با این ابتکار عمر موتور بیشتر و هزینه ها کاهش یافته است.

 موتور اینورتر -1

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

علی اسدی :

ببخشید قیمت این ماشین لباسشویی در بانه چقدره حدودا؟

  0 0 ارسال پاسخ

  سی و هشت     -   =   بیست و یک